Poczta Polska oferuje bezpłatny dostęp do internetu w wybranych placówkach

Sieć komórkowa Plus pragnie poinformować, że uruchomiła pilotażowy program bezpłatnego dostępu do internetu w wybranych stu placówkach Poczty Polskiej na terenie Polski. Projekt realizuje Plus razem z Pocztą Polską oraz firmą Moben – która zajmuje się innowacyjnym systemem reklam. Jakie są warunki korzystania z bezpłatnego internetu?

Klienci mogą korzystać z sieci internet bez jakichkolwiek opłat, trzeba tylko zaraz po połączeniu z siecią zgodzić się na wyskakujące reklamy, które co jakiś czas będą się pojawiać na naszym urządzeniu z którego korzystamy do przeglądania sieci. Aby połączyć się z siecią Wi-Fi trzeba mieć rzecz jasna urządzenie które posiada moduł Wi-Fi i połączyć się z siecią o nazwie: #PocztaPolska.

Projekt pilotażowy ma potrwać do końca października 2014 roku. Jeśli odniesie sukces Plus zapowiada, że od nowego roku będzie budował Hot-Spoty w innych placówkach Poczty Polskiej.

Niestety w Bydgoszczy jak na razie w żadnej placówce nie będzie darmowego dostępu do internetu.

Poniżej prezentujemy oficjalny link do strony Poczty Polskiej z wykazem w jakich miastach i na jakich ulicach możemy skorzystać z bezpłatnego internetu: Lista Placówek.

Zapraszamy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*