Titanfall walka z cheaterami czyli kto mieczem wojuje ten od miecza ginie !

Można, by rzec Respawn Entertainment stworzyło nową opcję rozgrywki. Ale to część strategii w walce przeciwko oszustom i jest dostępna tylko dla nich! Titanfall korzysta z Fairfight jest to dość skuteczne oprogramowanie do wykrywania oszustów szczególnie korzystających z tkz. aimbotów, czyli programów, które celują za gracza sprawiając, że oszust ma prawie 100% celność z Fairfight’a korzysta również Battlefield 4.

Do tej pory najpopularniejszą metodą na oszustów było banowanie ich kont, jednak Respawn Entertainment postanowił znaleźć inny sposób. Gdy oszust zostanie wykryty zostaje oznaczony w grze jako cheater konto nie zostaje zbanowane, a gracz bez problemów może grać dalej, ale tylko z innymi oszustami ten tryb gry został przez twórców nazwany "Wimbledonem aimbotów". Ekipa dodaje drwiąco, iż mają nadzieje, że cheaterzy są wyposażeni w najlepsze aimboty, bo w przeciwnym razie gra dla nich może się okazać zbyt frustrująca.

Osobiście uważam, że jest to świetny pomysł może w końcu uda się zrobić coś z bezkarnością oszustów zniechęcić ich do gry i przyciągnąć więcej wartościowych graczy a jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*